10
خرداد

راهنمای انتخاب آجر نسوز

آجرهای نسوز مستحکم، بادوام و از اینرو انتخابی رایج برای سازندگان ساختمان ها و نوآوران معماری می باشند. با این حال، با توجه به تنوع بسیار گسترده گزینه های در دسترس، انتخاب آجرنسوز مناسب از بین گزینه های موجود ممکن است خیلی پیچیده به نظر رسیده و نیاز به راهنمای انتخاب آجر نسوز امری بدیهی است.

ابتدا بر روی سبک معماری ساختمان خود تحقیق کنید.

رنگ، شکل، اندازه، بافت و نیز چیدمان آجرنسوز بر روی نگاه کلی و احساسی که ساختمان شما به بیننده منتقل می کند تاثیر می گذارد، بنابراین مطمئن شوید که آجری را انتخاب کنید که مناسب طراحی معماری ساختمان شما باشد. ایده گرفتن از خانه های موجود در خیابان های اطراف، وب سایت ها، مجلات و کتب طراحی معماری ارزش بسیار زیادی دارد. برای رسیدن به یک دید طراحی، گزینه های زیادی وجود دارد و می توان ترکیبی از آنها را انتخاب نمود.

آجرنسوز را با توجه به محل زندگی خود انتخاب کنید.

آجرهای نسوز دارای سطح بندی بر اساس شرایط اقلیمی متفاوت هستند تا مناسب شرایط محیطی متفاوت باشند. موقعیت خانه شما تعیین می کند که به کدام سطح نیاز دارید. اگر شما در نزدیکی ساحل زندگی می کنید و از اینرو دارای خاک بسیار شور است، شما باید از آجرهای با سطح جذب بسیار پایین استفاده کنید. در این آجرها مقاومت در برابر حمله نمک افزایش یافته است.

به ظاهر دلخواه خود از طریق رنگ، اندازه و بافت دست پیدا کنید.

بافت آجر نسوز:

بافت یا تکسچر آجر نسوز می تواند شخصیت، جذابیت و هویت را به یک ساختمان اضافه کند. بافت آجر نسوز می تواند از یک سطح صاف، که دارای سطح ظاهری یک دست و لبه های تیز است، متفاوت باشد، تا بافت های تکه تکه شده با سطحی خشن برای انتقال ظاهری فرسوده. شما حتی می توانید از آجرهای نسوز لعابدار استفاده کنید تا به ساختمان خود زیبایی خالصی منتقل کنید که با هیچ ماده دیگری نمی توانید به آن ظاهر برسید.

رنگ :

بدون اغراق می توان مهمترین مزیت اجر نسوز نما در قیاس با سایر مصالح اجرای نما را در نو ع رنگ بندی آنها دانست . آجر نسوز نما دارای تنوع رنگی بسیار گسترده ای می‌باشد و این مزیت باعث افزایش قدرت انتخاب مشتریان با هر نوع سلیقه ای می گردد تا بتوانند آزادانه به انتخاب رنگ آجر نسوز بپردازند. لازم به ذکر است یکی از مهمترین مزایای غیرقابل رقابت فراورده های نسوز تولیدی این شرکت این است که می‌توان علاوه بر سفارش رنگهای زیبای آجر نسوز به صورت رنگ ترکیبی یا رندوم به صورت تک رنگ (با تونالیته رنگی مشابه با تفاوت اندک) نیز سفارش داد.

رنگ بندی رندوم زرد و پرتغالی
گستره رنگی رندوم قرمز
رنگ بندی یک دست تیره